PodziemnaArmia III RP |
My, wszyscy jak tu siedzimy, jesteśmy Podziemną Armią, która powraca po to, żeby powiedzieć o tamtych. Żeby pamięć o nich nie zaginęła. Bo mamy dzieci, bo mamy wnuki, bo mamy zobowiązania wobec Polski. Prof. Jan Żaryn, Warszawa 2 marca 2013 |
Żaden z filmów nie jest zamieszczony na serwerze polacywessen.de, wszystkie filmy są wyświetlane poprzez link ze strony video.anyfiles.pl, która te filmy udostępnia do publikacji na stronach zewnętrznych.
Zalecamy oglądanie filmów na przeglądarkach innych aniżeli Internet Explorer, w której mogą występować problemy.
Instrukcja dla tych, którzy nie mogą zrezygnować z przeglądarki Internet Explorer:
Wybierz "Narzędzia" -> "Opcje internetowe" -> "Prywatność" -> "Witryny" . Wpisz adres witryny sieci web http://video.anyfiles.pl -> kliknij na "Zezwalaj" -> uruchom ponownie przeflądarkę.
Życzymy miłego oglądania.